Το τρίτο ταξίδι στο όνειρο!

Το Blaugrana.gr σας πάει στην Βαρκελώνη με απίστευτα προσιτή τιμή! Δηλώστε συμμετοχή!

Taxidi

Τα δύο πρώτα ταξίδια στέφθηκαν από απόλυτη επιτυχία. Το τρίτο, λοιπόν, δεν θα μπορούσε παρά να είναι και το καλύτερο (μέχρι το επόμενο)! Το Blaugrana.gr, σε συνεργασία με το «Kyklos Travel», εξασφαλίζει στους φίλους του «πακέτο» με ΜΟΛΙΣ 300 ΕΥΡΩ, το οποίο περιλαμβάνει αεροπορικά εισιτήρια και διαμονή τριών ημερών σε ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων με πρωινό, στην ομορφότερη πόλη του κόσμου, την Βαρκελώνη. Και, βεβαίως, θα δούμε αγώνα της λατρεμένης μας Μπάρσα (με την Ράγιο Βαγιεκάνο) Μπείτε, διαβάστε λεπτομέρειες και δηλώστε συμμετοχή! Ελάτε μαζί μας σε ένα ακόμα ταξίδι στο όνειρο!

Η αποστολή του Blaugrana.gr, λοιπόν, θα ξεκινήσει το πρωί της Παρασκευής 14 Φεβρουαρίου 2014 (ανήμερα του Αγίου Βαλεντίνου, δηλαδή!) και θα επιστρέψει στην Αθήνα το μεσημέρι της Δευτέρας 17, με πτήσεις που θα γίνουν αμφότερες με την Aegean Airlines.

Στην Βαρκελώνη, θα μείνουμε στο εξαιρετικό (και καινούργιο) ξενοδοχείο Sunotel Club Central (δείτε το ΕΔΩ), το οποίο βρίσκεται στο κέντρο και πολύ κοντά ΣΕ ΟΛΑ! Περιλαμβάνει πλούσιο πρωινό και διαθέτει free internet.

Sunotel

Η αποστολή του Blaugrana.gr θα γνωρίσει τις ομορφιές της Βαρκελώνης και, βεβαίως, θα απολαύσει την Μπάρσα (γι’ αυτήν πάμε άλλωστε!), τόσο με επίσκεψη στο «Μουσείο» (όσοι το θελήσουν), αλλά κυρίως με την παρακολούθηση του αγώνα πρωταθλήματος με την Ράγιο Βαγιεκάνο στο σπίτι μας, το «Καμπ Νόου».

Camp Nou

Διευκρινίζεται ότι το εισιτήριο του αγώνα ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ στην τιμή, αλλά χάρη σε ενέργειες του Blaugrana.gr, θα βρεθούν εισιτήρια σε καλή θέση και σε προσιτή τιμή.

Τι περιμένετε λοιπόν; Όσοι θέλετε να έρθετε στην παρέα μας, δηλώστε συμμετοχή και καταθέστε προκαταβολή 75 έως 100 ευρώ έως την 31η Δεκεμβρίου, σε έναν από τους παρακάτω λογαριασμούς τραπεζών του «Kyklos Travel» (www.kyklostravel.gr):

ΕΘΝΙΚΗ: 104/47151100

ALPHA: 116-00-2320004946

EUROBANK: 0026.0214.100.200.1192.03

ΠΕΙΡΑΙΩΣ: 50.52.021.224.942

για να γίνει σωστά η διαδικασία ΠΡΕΠΕΙ να δίνετε μαζί το ονοματεπώνυμό σας και μετά από αυτό να γράφετε τη λέξη Blaugrana. Αν τώρα, δίνετε προκαταβολή για παραπάνω από ένα άτομα, πρέπει πάλι να βάλετε τα ονόματα όλων των συμμετεχόντων στην εκδρομή και μετά ακολούθως για κάθε ένα τη λέξη Blaugrana.

Η εξόφληση του υπόλοιπου ποσού η οποία πρέπει να ολοκληρωθεί μέχρι και μια εβδομάδα πριν από το ταξίδι (υπενθυμίζουμε ότι το συνολικό ποσό είναι 300 ευρώ), μπορεί να γίνει είτε στα γραφεία του KYKLOS TRAVEL (Νίκης 23, Σύνταγμα, τηλ. Κέντρο: 210 3225175, 210 3225802) είτε φυσικά με κατάθεση και πάλι σε έναν από τους παραπάνω λογαριασμούς (βάζοντας και πάλι τo ονοματεπώνυμό σας και τη λέξη Blaugrana).

Επίσης καλό θα ήταν, όσοι θέλετε να συμμετέχετε να μας στείλετε παράλληλα mail στο gianniskellis@gmail.com ή να επικοινωνήσετε με τον Γιάννη Κελλή στο 6978-404515.

Υ.Γ. Όσο πιο νωρίς γίνουν οι κρατήσεις από όλους τους συμμετέχοντες, τόσο πιο έτοιμοι και σίγουροι θα είμαστε για τον αριθμό των εισιτηρίων που θα ζητήσουμε. Γι αυτό σας παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή, όσο πιο γρήγορα μπορείτε.

ΕΛΑΤΕ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ! ! !

34 Σχόλια

Μεταπήδηση στη φόρμα σχολίων

    • Ερνεστο on 6 Σεπτεμβρίου 2013 at 10:37 ΠΜ
    • Απάντηση

    δεν ξερω για εσας αλλα για την τσεπη μου δεν ειναι και τοσο οικονομικο . το εισιτηριο για το γηπεδο ποσο θα ειναι πανω κατω?

  1. Ερνέστο, με βάση τις τιμές που κυκλοφορούν θεωρείται οικονομικό. Ξέρουμε τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε όλοι αυτή την εποχή. Το εισιτήριο θα κυμαίνεται μεταξύ 30 και 40 ευρώ. Να είσαι καλά και, αν μπορέσεις, σε περιμένουμε!

  2. όχι δεν είναι ακριβά! εγώ τέλη Νοέμβρη θα είμαι βαρκελώνη και θα πληρώσω πολύ περισσότερα για Αεροπορικά και ξενοδοχεία.

    Το μόνο δύσκολο είναι (όσο αστείο και αν ακούγεται…. ) η ημερομηνία του ταξιδιού. Οι γυναίκες μας θα μας σκοτώσουν….!!!! χα χα χα!

    εγώ πολύ πιθανόν να έρθω πάντως , επιπλέον θα χαρώ να σας γνωρίσω και απο κοντά!

  3. Η τιμη ειναι φανταστικη και μονος σου να το ψαξεις δεν προκειται να βρεις φθηνοτερα.
    Οσον αφορα τις τιμες των εισιτηριων του αγωνα δεν ειναι πολυ ακριβες ξεκινάνε απο 19 ευρω – αλλα αντε να βρεις – και εχει και αλλες κατηγοριες απο 26 ευρω και πανω.
    Πιστευω οτι με ενα 500αρικο εχεις καθαρισει και εχει περασει και ζωαρα στην Βαρκελωνη.

    Το μονο προβλημα ειναι οτι η εκδρομη ειναι σε 5 μηνες και δεν μπορω να κανονισω αδεια απο τωρα.

    Α, και μην ξεχάσω ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ BLAUGRANA.GR ❗ ❗ ❗ ❗

    • serena blaugrana on 6 Σεπτεμβρίου 2013 at 4:04 ΜΜ
    • Απάντηση

    Θα κανω τα Αδυνατα δυνατα!!!!!
    Θα παλεψω οσο μπορω για να ζησω αυτην την εμπειρια μαζι σας παιδια!!!!!!
    Δεν υποσχομαι τιποτα περα απο το οτι θα προσπαθησω με νυχια και με δοντια!
    Συγχαρητηρια στον Γιαννη και στο blaugrana.gr για την ευκαιρια που μας δινουν!!!!

  4. πάρα πολύ καλή η τιμή κρίμα που δεν μπορώ να έρθω λόγο οικονομικό πάντως ελπίζω να συνεχίσετε να κάνετε τέτοιες προσφορές και κάποτε ίσως να τα καταφέρω να δω την Μπάρτσα από κοντά!!!!

  5. ego thelo na ertho balteme ke emena mesa na ste kala euxaristo poli

    • serena blaugrana on 9 Σεπτεμβρίου 2013 at 2:03 ΜΜ
    • Απάντηση

    τωρα που το ειπες αυτο Μαρσελ θα προσπαθησω ακομα πιο πολυ!
    εισαι μεσα στους ανθρώπους που αλήθεια θέλω να γνωρίσω..:)

  6. Εκπληκτική τιμή !!!!!
    Μπράβο σε όσους ασχολούνται με το κομμάτι εκδρομή.
    Όσοι δεν έχετε πάει , έχετε μια πολύ καλή ευκαιρία να πάτε.
    Όσοι έχουμε πάει … πολύ απλά θα ξαναπάμε !

    Υ.Γ ρίξτε και μια ματιά σε αυτό , έτσι για να «ταξιδέψει» το μυαλό σας.
    Αν ψάξετε λίγο το blog θα βρείτε πολύ υλικό από Βαρκελώνη.

    http://travelinclicks.blogspot.gr/2013/09/sunset-in-my-city.html

  7. telia prosfora 8a prospa8iso na er8o…. 8elo poli na er8o!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

  8. geia sas 8elw polu na er8w..alla eimai 17 kai dn 3erw an mporw na er8w monos h 8elei aparaithtos kai khdemona!…epishs dn 3erw an telika mporw na er8w…an h kata8esh twn xrhmatwn ginei me vash to onoma mou h kapoiou khdemona mou!..auta!..euxaristw para polu!:)

    • ΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ on 11 Σεπτεμβρίου 2013 at 2:12 ΠΜ
    • Απάντηση

    θοδωρη μου σου απαντησα αναλυτικα και στο μειλ που μου εστειλες στο λεω και εδω δεν υπαρχει κανενα προβλημα μπορεις να το διασταυρωσεις και με το τουριστικο γραφειο που συνεργαζομαστε.

    • victorasblaugrana on 11 Σεπτεμβρίου 2013 at 5:48 ΜΜ
    • Απάντηση

    Η προσφορά σας είναι πολύ καλή. Και εγώ θέλω πολύ να έρθω αλλά με προβληματίζει ότι η πτήση είναι από το αεροδρόμιο της Αθήνας, οπότε θα είναι και τα έξοδα του τρένου που ανεβάζουν την τιμή. Πάντως θα το σκεφτώ. Είναι μια πολύ καλή ευκαιρία για εμένα που δεν έχω επισκεφτεί την Βαρκελώνη.

  9. Πάρτε μια μικρή γεύση από την πανέμορφη Βαρκελώνη

    http://travelinclicks.blogspot.gr/2013/09/magical-city-of-barcelona.html

    • καταλανος επαναστατης on 11 Σεπτεμβρίου 2013 at 9:25 ΜΜ
    • Απάντηση

    Συγχαρητηρια σε ολους τους στυλοβατες του Blaugrana.gr για τη καταπληκτικη προσφορα -ταξειδι στο ονειρο||||||||| Θα ειμαι μαζι σας παρεα με τη γυναικα μου , που εχει γινει αρρωστακι και εκεινη με τη ΜΠΑΡΤΣΑ|||||||.Συντομα θα τα πουμε απο κοντα……Χαιρετισματα σε ολους|||

    • ΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ on 12 Σεπτεμβρίου 2013 at 3:49 ΠΜ
    • Απάντηση

    ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΧΑΡΑ ΦΙΛΕ ΚΑΤΑΛΑΝΕ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗ ΠΟΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ……

    • Ταλιμπάν Κατερίνη on 12 Σεπτεμβρίου 2013 at 3:27 ΜΜ
    • Απάντηση

    φύγαμε για Βαρκελώνη παιδια…θα περάσουμε τέλεια και θα ειναι και μια πρώτη τάξεως ευκαιρία να σας γνωρίσω και απο κοντα..!!

    • ΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ on 13 Σεπτεμβρίου 2013 at 3:32 ΠΜ
    • Απάντηση

    ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΦΙΛΕ ΤΑΛΙΜΠΑΝ….

    • Κωστής Χατζημάρκος on 13 Σεπτεμβρίου 2013 at 7:25 ΜΜ
    • Απάντηση

    Η τιμή είναι όνειρο…. Φέτος θα έρθω 100% πέρσι δυστυχώς με την κηδεία και τα τρεχάματα …

    • Κωστής Χατζημάρκος on 13 Σεπτεμβρίου 2013 at 8:54 ΜΜ
    • Απάντηση

    Ερώτηση Κρίσεως θα έχουμε την τύχη να βγάλουμε καμία φώτο με κανα παίχτη; 😯 😯

    • ΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ on 14 Σεπτεμβρίου 2013 at 3:50 ΠΜ
    • Απάντηση

    ΔΕΝ ΤΟ ΕΓΓΥΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ .ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑΞΙΔΕΨΟΥΝ.

  10. http://travelinclicks.blogspot.gr/2013/09/musei-vaticani.html

    Φώτο από μια πόλη που μας «πάει» πολύ ,την Ρώμη & το Βατικανό.

    Ταξιδέψτε , ταξιδέψτε παντού. Μην αφήνετε τις ευκαιρίες να φεύγουν.
    Και σαν άνθρωπος που έχει δουλέψει σε τουριστικά γραφεία σας λέω ότι η τιμή για αυτή την εκδρομή στην Βαρκελώνη είναι απίστευτα χαμηλή και αν δεν τα καταφέρετε και τώρα πιθανά να μην τα καταφέρετε ποτέ.
    Οι εποχές είναι δύσκολες αλλά αν θέλετε να ζήσετε το όνειρό σας , αυτή είναι η ευκαιρία σας.

  11. Άλλη μια πόλη που αγαπάμε πολύ , το Παρίσι.
    Τον Μάιο του 2006 σηκώσαμε την κούπα με τα μεγάλα αυτιά κερδίζοντας τους Gunners από το Λονδίνο με σκορ 2-1.

    http://travelinclicks.blogspot.gr/2013/09/paris.html

    Ονειρεύομαι ταξίδι στην Λισαβώνα για να δω την Μπάρσα στον τελικό στο Da Luz (αντίπαλο θέλω την Ρεάλ Μαδρίτης)

    • Σωτήρης on 19 Σεπτεμβρίου 2013 at 1:58 ΜΜ
    • Απάντηση

    Θα ΕΡΘΩΩΩ…..!!!!150 % ~~!!!!….Η ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ,,,,ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ!!!??????!ΠΑΠΑΓΟΥ ΜΕΝΩ.,…Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΒΑΡΚΕΛΩΝΗΗ!!!!!!!

    • ΚΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ on 21 Σεπτεμβρίου 2013 at 1:33 ΜΜ
    • Απάντηση

    ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΣΤΟ 211 01 98907

    • Κωστής Χατζημάρκος on 22 Σεπτεμβρίου 2013 at 2:30 ΜΜ
    • Απάντηση

    Απλά από περιέργεια, που κοντά θα κάτσουμε στο ματς;; :mrgreen:

    • Spiros Skoufis on 27 Σεπτεμβρίου 2013 at 4:32 ΜΜ
    • Απάντηση

    Ημουν με το Blaugrana.gr στο 2ο ταξιδι στο ονειρο……..ηταν…..φανταστικα και πολυ φθηνα!!!και εκτος απο αυτο γνωρισα πολυ καλα παιδια που μοιραστηκαμε στιγμες και εμπειριες αξεχαστες!!θελω πολυ να συμμετεχω και στο 3ο…πιστευω να τα καταφερω!!!!!!!αξιζει 100000000% τα λεφτα που θα δωσετε…!!

  12. Άλλη μια πόλη που μας «πάει» πολύ , το Λονδίνο.

    http://travelinclicks.blogspot.gr/2013/09/this-is-london-calling.html

    • Κώστας Βιδάλης on 29 Σεπτεμβρίου 2013 at 3:57 ΜΜ
    • Απάντηση

    Φανταστική ευκαιρία! Μπορώ να δηλώσω συμμετοχή;

  13. Kalispera paidia, mias kai tha meno Barcelona tin periodo pou tha eisaste eseis ekei, tha itan oraia na brethoume oloi parea. Ante na ta poume kai apo konta. Mike

  14. poly kalh timh aksizei tha prospathisw….

    h wraioterh poly tou kosmou einai….

  15. Καλησπερα σας, απο Ηρακλειο Κρητης σας ειμαι… Υπαρχουν ακομα 3 θεσεις για την εκδρομη ?

    • ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΛΛΗΣ on 8 Ιανουαρίου 2014 at 4:28 ΠΜ
    • Απάντηση

    ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΝΟ ΜΟΥ … ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛ … 6978404515

Αφήστε μια απάντηση

Your email address will not be published.