Μικροί στο μάτι… (Εφημερίδες 12-01)

SPORT

Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ

Κύπελλο / Μπάρσα – Θέλτα 5-0: Μια τέλεια Μπάρσα / Το δίδυμο Μέσι – Άλμπα πέτυχε τρία γκολ και ο Λουίς Σουάρες σημείωσε το τέταρτο σε ένα θεαματικό πρώτο ημίχρονο

Σήμερα, κλήρωση Κυπέλλου (13:30): Μαδρίτη, Ατλέτικο, Βαλένθια, Σεβίλλη, Εσπανιόλ, Αλαβές και Λεγανές, πιθανοί αντίπαλοι της Κυπελλούχου

Καλώς ήρθες, Γέρι Μίνα!

Ο Κολομβιανός κεντρικός αμυντικός είναι ήδη στην Βαρκελώνη και σήμερα θα ζήσει τις πρώτες του ώρες ως «Κουλέ»

MUNDO DEPORTIVO

ΣΑΡΩΤΙΚΗ

Κύπελλο / Μπάρσα – Θέλτα 5-0: Μια τρομερή Μπάρσα «καθαρίζει» σε μισή ώρα την πρόκρισή της στα προημιτελικά με γκολ των Μέσι (2), Άλμπα, Σουάρες και Ράκιτιτς – Συμπληρώθηκαν 28 ματς χωρίς ήττα και σήμερα, κλήρωση με Μαδρίτη, Βαλένθια, Ατλέτικο, Σεβίλλη, Αλαβές, Εσπανιόλ και Λεγανές

Ο Γέρι Μίνα θα παρουσιαστεί αύριο ως νέα «Μπλαουγκράνα» προσθήκη

Χάντμπολ: Το Ευρωπαϊκό της Κροατίας, ένα ραντεβού κορυφής για τους Ισπανούς

Ρεάλ Μαδρίτης: Ο Ζιντάν, σημαδεμένος ως ο ένοχος για τα «Λευκά» βάσανα

Μπάσκετ / Παναθηναϊκός – Μπάρσα 84-75: Ο Τσάβι Πασκουάλ βάζει φρένο στην «Μπλαουγκράνα» αναγέννηση

L’ ESPORTIU

ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ

Κύπελλο / Μπάρσα – Θέλτα 5-0: Η Μπάρσα «καθαρίζει» την πρόκριση για τα προημιτελικά του Κυπέλλου σε κάτι περισσότερα από τριάντα λεπτά και με μια ακόμα επίδειξη του Μέσι

Φώναξαν «ελευθερία»

Ο Γέρι Μίνα θα είναι «Μπλαουγκράνα» έως το 2023

Η Παλμέιρας θα λάβει 11,8 εκατομμύρια ευρώ για τον κεντρικό αμυντικό, ο οποίος θα έχει ρήτρα εκατό εκατομμυρίων ευρώ

Μπάσκετ – Eurocup Γυναικών: Η Σπαρ Σίτιλιφτ Τζιρόνα ξεπερνάει καθαρά τον Ολυμπιακό και προκρίνεται

Χάντμπολ: Αρχίζει το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα με έξι Καταλανούς στην ισπανική ομάδα

Μια νέα Εσπανιόλ

Λεβάντε – Εσπανιόλ 0-2: Τα «Παπαγαλάκια» πατούν σε ένα εξαιρετικό πρώτο ημίχρονο για να ανατρέψουν κόντρα στην Λεβάντε και να πάρουν την πρόκριση για τα προημιτελικά

Ο Παναθηναϊκός σπάει το σερί της Μπάρσα

Μπάσκετ – Ευρωλίγκα: Οι «Μπλαουγκράνα» παίζουν μερικά καλά λεπτά, αλλά εν τέλει λύγισαν (84-75)